ŽŪB „House of Angus“ atnaujina veiklą. Kviečiame domėtis. 

 


Angus veisliniai mėsiniai galvijai


Pašarai ir aplinka Angus veisliniams mėsiniams galvijams


Angus veislinių mėsinių galvijų mėsa


Technika ir technologijos auginantiems Angus veislės mėsinius galvijus


Naujienos ir įdomybės, susijusios su Angus veisliniais mėsiniais galvijais


Angus veislinių mėsinių galvijų pašaro poreikio skaičiuoklė


Angus veislinių mėsinių galvijų auginimas be streso


Angus veislinių mėsinių galvijų sveikatos preižiūra ir stiprinimas


Angus veislinių mėsninių galvijų penėsjimas siekiant atskleisti mėsos marmuriškumą


Angus veislinių mėsinių galvijų mėšlo tvarkymas


Mėsinių galvijų sveikatos priežiūra ir stiprinimas


Nėra didesnio turto už sveikatą - savo, savo vaikų ir savo galvijų. :) Gera žinia visiems besirūpinantiems Angus mėsinių galvijų savivinkams ir šeimininkams yra tai, kad Angus veislės galvijai iš prigimties yra stiprios sveikatos ir daugeliui ligų atsparūs. Dar daugiau - Angus veislė šimtmečius auginama ekstensyviai, todėl jos atstovų instinktai yra aštrūs - tokiomis savybėmis pasižymintys galvijai labai gerai patys jaučia, kokia yra jų sveikatos būklė, kokių medžiagų jiems tuo konkrečiu metu trūksta ir moka jų susirasti gamtinėje aplinkoje. Deja, ne visada ūkiuose laikomi galvijai turi tokias plačias ir įvairias ganyklas, kad galėtų jose susirasti augalus, turinčius tam tikrų medžiagų ar gydomųjų savybių. Todėl geram galvijų šeimininkui verta žinoti, kaip rūpintis savo angusiukų sveikata, ją stiprinti.

Mėsinio galvijo imuninės sistemos stiprumas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos, kurioje galvijas būna. Jei toje aplinkoje daug parazitų, bakterijų, užkrato šaltinių, žalojančių veiksnių, joks galvijas ilgai neišbus sveikas. Todel kalbėdami apie Angus mėsinių galvijų pašarus, ganyklas ir aptvarus, kalbame ir apie jų sveikatos priežiūrą.

Netrukus čia rasite informaciją apie pagrindinius parazitus, plintančius per ganyklas ir kaip juos išnaikinti, taip pat apie laisvai ganomų mėsinių galvijų nagų priežiūrą, galvijų apsaugą nuo vabzdžių įkandimų.

Rūpindamiesi ir stiprindami savo auginamų galvijų sveikatą laikomės galvijo ramybės užtikrinimo principų, siekdami sumažinti bet kokia agresyvią intervenciją, kuri galėtų sukelti galvijui stresą.

 

Kviečiame sugrįžti - šis puslapis atnaujinamas. Susisiekite tel. 8 685 06 501 arba el. paštu info (at) houseofangus.lt